Öğrenci Yorumları

Tuğba Hocam çok sağolun emeklerimin karşılığını aldım. Bu başarımda sizin de payınız çok büyük her şey için çok teşekkürler.
Sercan S. Hocam videolarınız sayesinde 45 aldığım ilk sınavdan sonra 73 aldım. Allah sizden razı olsun böyle imkanlar sağladığınız için.
Ozan Y. Tek kaynağım sizin videolarınızdı. Hocam emekleriniz için teşekkürler ilk kez girmiştim. Her şey gönlünüzce olsun.
Aydın Hocam iyi akşamlar ilk girişim İngilizce sınavına 76 aldım sizin videolarınızı izlemiştim Allah razı olsun sizden.
Aydın A. Hocam çok teşekkür ediyorum. Allah sizden razı olsun. Yök-Dil den 58.75 aldım doktora için yeterli okul 55 istiyor, biliyorum çok iyi bir puan değil ama sadece sınava 10 kala çalıştım hem de sizin videolarınızı izledim. Çok teşekkür ediyorum.
Seda Hepsi sizin sayenizde hocam çok teşekkür ederim çok çok…
Çiğdem Son bir hafta öğrendim sizi ve 51.25 aldım çooook teşekkür ederim.
Hüsna Hocam iyi geceler şuan yeni sınav sonucumu öğreniyorum 66 almışım ve ilk sizinle paylaşmak istiyorum beni tanımıyorsunuz ama bu mutluluğu bana tatttıran İngilizceyi sevdiren bir önceki sınavda 25 almışken 66’ya yükseltmemi sağlayan size çok teşekkür ediyorum. Allah sizden razı olsun.
Esma Hakkı hocam iyi geceler, sizin videolarınızı izleyerek 20-25 günlük bir çalışmayla 81 puan aldım. Akıcı anlatımınız ve tüm öğrettikleriniz için teşekkür ederim. Allah sizden razı olsun, başarılarınız daim olsun.
Gizem Hocam herş ey için teşekkür ederim. Emeğinize yüreğinize sağlık. Hocam 2 yıl önce 23 olan puanımı sayenizde 83’e yükselttim. Hakkınız ödenmez. Allah razı olsun.
İlksen Hocam merhabalar, sizin videolarınızla ve dediklerinizi yaparak 1.5 ayda bu sonuç oldu çok teşekkür ederim size. Hakkınızı helal edin.
Yonca Hocam merhaba, sadece sizin videolarınızı izledim ve 66 almıştım Yök-Dilden. Tüm emekleriniz için teşekkür ederim hocam.
Hatice İyi akşamlar hocam sizin videolarınızı dinleyerek ve kelime çalışarak yök-dilden geçtim. Hocam hakkınızı helal edin çok teşekkür ederim sizden
Furkan 1.5 ay Youtube videolarınızdan çalıştım ve sonuç için çok teşekkür ederim.
Öğrenci Hocam 2 ay sizin videolarınızla ve okuma yaparak çalıştım neredeyse 0 ingilizcem vardı. Tensleri bile doğru düzgün bilmiyordum. Buna rağmen 7 aldım. Katkınız çok büyük, çok teşekkür ederim.
Eyüp Hocam merhabalar, sizin videolar ile başladığım serüvende çok şükür amacıma ulaştım. Şimdilik çok teşekkür ederim hakkınızı helal edin.
Dildar Videolarınızı izlemeye başladıktan sonra, hayatım boyunca öğretmen denince aklıma gelecek değerli öğretmenlerden biri oldunuz. İyi niyetiniz, öğretmeye olan aşkınız sanal ortamdan bile bize o kadar güzel yansıdı ki… Sevemediğim çalışmanın azap olduğu bir dersi sizin sayenizde sevdim, çalışmak ve soru çözmek için sabırsızlanır hale geldim. Uykumda bile sizinle konuşuyor sizi görüyordum. Sizi öyle çok sevdik ki sizi soranlara “öğretmenimiz dedik”. Sadece 1 ay sizin derslerinizi ve öğütlerinizi dinleyerek bu sonucu aldım, Sonsuz teşekkürler öğretmenim.