Gizlilik İlkeleri

Sınav Kampı olarak üye ve müşterilerinin e-mail adreslerini ve diğer kişisel bilgileri hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz.

Sınav Kampı üye ve müşterilerinin e-posta adresleri, kendilerine yaklasik olarak Ayda  bir Sınav Kampı 'la ilgili ürün tanitimi ve kampanya haberleri göndermek için kullanabilir.. Eğer bizden bu tip e-postalar da almak istemezseniz kariyeristasyonu.com  adresine istek ile ilgili bir e-mail atarak müşteri hizmetlerinden e-mail adresinizi silmesini saglaya bilirsiniz.

Sınav Kampı , e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri haricindeki genel site kullanımı ve alışverişle ilgili bilgileri, Sınav Kampı kendi sunduğu hizmetleri ziyaretçi hareketlerini izleyerek daha verimli ve etkin kılmak, müşterilerine daha özel ve daha etkin hizmet verebilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve iş ortakları ile paylaşmak isteyebilir.

Cevaplanması üyenin isteğine bağlı olan anket sorularına verilen yanıtlar da yukarıdaki iş prensipleri çerçevesinde kullanılmaktadır. Bu tarz genel bilgiler üçüncü şahıs ve kurumlara, ancak genel istatistiksel değerlendirmelerin parçası olarak ve toplu olarak açıklanabilir.

Sınav Kampı , güvenliğiniz için kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamaz ve dolayısıyla bu tür bilgileri üyelik bilgileri çerçevesinde sormaz, istemez. Alışveriş esnasında kariyeristasyonu.com  çalışanları dahil hiç kimse Kredi Kartı bilgilerinizi göremez, Kredi Kartı bilgileriniz ilgili Bankalara en yüksek güvenlik standartlari (SSL) cercevesinde ikili baglantilarla iletilir.

Sipariş aşamalarının kişisel bilgileri içeren kısımları Global Sign (SSL) tarafından sağlanan 128 bit şifreleme tekniği ile güvenlik altına alınmıştır.

kariyeristasyonu.com'den ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin müşteriye yollanması gerekmektedir, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir.