Sıkça Sorulan Sorular

Uzaktan Eğitim de Başvuru ya da Daha Sonrasında Bir Yer’e Gelinmesi Gerekiyor mu? Uzaktan eğitim sisteminde; başvuru, eğitim veya sınav işlemleri tamamen uzaktan eğitim sistemiyle (bilgisayar yada telefon) üzerinden gerçekleştirilmektedir. Örgün Kamp’a başvuru yaparsanız kamp esnasında ilgili Kamp alanına gitmeniz gerekmektedir ,
Eğitim ve Deneme Sınavlar Nasıl Gerçekleşmektedir? Eğitimler; belirtilen tarihler arasında sisteme giriş sağlayarak, sistem de Canlı Yayın veya yüklü olan videolarını izlenmesi gerekmektedir. Deneme Sınavları; Belirlenen sürede sınavların çözülerek yönlendirilmesi gerekmektedir.
Sisteme giriş nasıl sağlanacaktır? Eğitim başlangıç tarihinde kullanıcı bilgileri ve giriş yapılacak web adresi sms(kısa mesaj) olarak gönderilmektedir.
Siteye Giriş Yapamıyorum? Dns ayarlarınız ile oynama yaptı iseniz giriş sorunu yaşayabilirsiniz.
Sisteme erişim sağlayamıyorum? Kullanıcı bilgilerinizi eksik yada hatalı belirtmeniz durumunda sisteme erişim sağlanamamaktadır.
Sistemden videolar açılmıyor? Videolar yazılımımız tarafından bilgisayarınıza uygun olarak küçültülür, modeminize reset atarak sistemi günceller iseniz düzelecektir.
Tüm Cihazlardan giriş yapabilir miyim? Tüm video ve içerikler HTML 5 Formatındadır , Tüm cihazlardan giriş imkanı vardır.
Ödemeyi nasıl yapabilirim? Yanlızca kredi veya banka kartı ile ödeme yapılmaktadır , Kayıt sonrası bilgileriniz sms ve mail yolu ile tarafınıza iletilmektedir.
Kampların Amacı Nedir? Belirli bir seviyede olan adayların , Sınav öncesi tekrar yapması , Soru çözüm stilleri Öğrenmelerini amaçlamaktadır